arama

Instagram Toplu Takipten Çıkma Nasıl Yapılır?

Instagram toplu takipten nasıl çıkılır ? Android veya ios üzerinden ücretsiz nasıl unfollow edilir hakkında tüm bilgileri makalemizde bulabilirsiniz.
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • admin

Instagram toplu takipten çıkma yöntemleri nelerdir? 

Piyasaya girdiği tarihten bu yana en fazla kullanıcıya ulaşmayı başarabilen sosyal medya uygulamalarından biri olan instagram toplu takip bırakma adına hangi yöntemleri sunmaktadır? Kullanıcılar zamanla artan takip listesini azaltma ihtiyacı duymaktadır. Bunun için bir takım kullanıcılar instagram toplu takipten çıkma kodu kullanarak bunu yapabilmektedir. Ancak bir çok kişinin yazılım bilgisi yeterli olmadığı ve kurumsal kısıtlamalar ile birlikte güncellemeler söz konusu olduğu için instagram toplu takip bırakma kodu yöntemi çoğunlukla işe yaramayacaktır. Peki, tüm kullanıcıların kolayca kullanabileceği instagram toplu takip bırakma sitesi veya instagram toplu takipten çıkma mobil uygulaması mevcut mu?

Android ve IOS instagram toplu takipten çıkma yöntemleri 

Sosyal medya kullanıcılarının birçoğu sosyal medya uygulamalarını mobil cihazlar üzerinden kullanmaktadır. Bunun için de instagram toplu takip bırakma apk, toplu takipçi bırakma android, toplu takipçi bırakma iphone ve instagram toplu takip bırakma hilesi gibi konular sürekli güncelliğini korumuştur. Bu yazımızda instagram toplu takip bırakma programı, instagram toplu takipten çıkma programsız ve instagram toplu takipten çıkma pc gibi konuları ele alacağız.

Iphone instagram toplu takipten çıkma programı 

InstaReport adlı uygulama ios için en popüler instagram toplu takip bırakma programı olarak bilinir. Programı yükledikten ve giriş yaptıktan sonra size sunulan takipçilerinizden oluşan 200 kişilik bir liste arasından seçim yapabilirsiniz. Son olarak bu instagram toplu takip bırakma botu kullanılarak “takip etmeyi bırak” seçeneğine tıkladığınız an istenmeyen takipçilerden kurtulmuş olursunuz. Kullanımı buna benzer bir diğer apk ise Reports + uygulamasıdır. Fonksiyonel olarak ve çalışma prensibi olarak benzer bir işleyişe sahiptir.

Android instagram toplu takipten çıkma programı

InstaClean uygulaması en kullanışlı instagram takipçi silme programıdır. Uygulamaya basitçe giriş yapılarak unfollow işaretlenir ve istenmeyen takipçilerden kurtulabilirsiniz. Ancak instagram binlerce takipçi bırakmaya izin vermiyor. Bunun yerine saatte 150-200 arası takipçi bırakmak en ideali olacaktır.
Instagram toplu takip silme için kullanılan diğer popüler uygulamalar ise Unfollowers for instagram, instagram takip temizleme, Followers assistant ve Takipçi analizi programlarıdır. Tasarım ve işlev olarak benzer kullanım tekniklerine sahiptir. Ancak bilinmelidir ki bu tarz programların bir kısmı birkaç kullanımdan sonra ücret talep edeceklerdir. Ücretsiz instagram toplu takipten çıkma adına en iyi yöntemi yine Android sunmaktadır.

PC instagram toplu takipten çıkma programı 

Yine instagram toplu takipten çıkma 2018 yılında da en fazla merak edilen konuların başında gelmektedir. Özellikle kurumsal çalışan firmalar için bir hayli önemlidir. Gününü bilgisayar başında geçiren ofis elemanları için her ne kadar daha teknik bilgi gerektirse de instagram toplu takipçi silme pc üzerinden en tercih edilir yöntemdir. Hesabın profil kısmına girdikten sonra F12 tuşuna basılır ve console bölümüne girilmiş olur. Buraya aşağıdaki kodu yapıştırınca takip ettiklerinizi unfollow yapma şansını yakalamış olursunuz:

“ window.setInterval(function(){
var x = 0;
$(“button:contains(‘Following’)”).each(
function(){
if(x==3) return false;
$(this).trigger(“click”);
$(‘._4gt3b’).scrollTop($(‘._4gt3b’)[0].scrollHeight);
x++;
}
)
$(‘._4gt3b’).scrollTop($(‘._4gt3b’)[0].scrollHeight); console.log(‘loop’);
}, 1000); ”

Yardım ve ekstra bilgi almak istiyorsanız aşağıda bulunan yorum kısmına isteklerinizi belirtebilirsiniz.

 • sude
  1 hafta önce

  pc den yapıcam ama ben macbook kullanıyorum bu yüzden f12 ye bastığımda pc bin sesini açıyorsam ne yapmam gerek

  0
  yorum beğen