arama

Instagram Repost Nasıl Yapılır?

Instagram Repost 2019 yılında da sosyal platformun kullanıcıları tarafından sıkça kullanılan özelliklerden biri olmuştur. Kullanım trendine bakarsan bu sene de artarak devam edeceğini düşünüyoruz. Hatta bazı ünlülerin ve fenomen hesapların dahi instagram repost kullanımı yaptığını gözlemliyoruz.
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin

Instagram Repost Nasıl Yapılır?

Instagram Repost 2019 yılında da sosyal platformun kullanıcıları tarafından sıkça kullanılan özelliklerden biri olmuştur. Kullanım trendine bakarsan bu sene de artarak devam edeceğini düşünüyoruz. Hatta bazı ünlülerin ve fenomen hesapların dahi instagram repost kullanımı yaptığını gözlemliyoruz. Peki, Instagram Repost nedir?
Instagram Repost nedir?

Twitter kullananlar bilir retweet ne demek. Retweet, başka bir tarafından atılan bir twit’in bir tuş ile kendi sayfasında yayınlamasına deniyor. Ancak instagram repost özelliği orijinal aplikasyonu ile kullanılamıyor. Yani henüz buna izin vermiyor. Ancak ilerleyen günlerde böyle bir özellik çıkmasını bekliyoruz. Yazımızda instagram repost android ve Instagram repost ios ayrı ayrı ele alınacaktır.

Instagram Repost Nasıl Çalışır?

Instagram repost özelliği bahsettiğimiz gibi kendi orijinal uygulaması ile çalışmamaktadır. Bunun için üçüncü parti uygulamalarını kullanmak gerekmektedir. Ancak üçüncü parti uygulamaları da kullanılırken iyi araştırılmalıdır. Çünkü şifreniz ve kullanıcı adınız ile instagram giriş özelliğini kullanacağınız için hesabınızın başkaları tarafından çalınma ihtimali bulunmaktadır. Bunun için Play Store ve Apple Store de indirilen uygulamaların puanlarını ve altına yazılan yorumlarını okumalısınız.

Instagram Repost Nasıl İndirilir?

Instagram repost pc dahil tüm cihazlarda kullanılmaktadır. Bunun için her birini için ayrı ayrı ele almak gerekmektedir. Güvenilir instagram repost uygulamaları indirmeniz gerekmektedir. Onun için android uygulamasını buradan ios uygulamasını buradan indirebilirsiniz. Mobil uygulamalarda yapmanız gereken şey öncelikle uygulamalar indirildikten sonra instagram giriş özelliği ile giriş yapmalısınız. Daha sonra kendi time line ekranınızdan dilediğiniz paylaşımı instagram repost sayesinde paylaşabilirsiniz. Repost ettikten sonra open instagram’a tıklayıp gerekli düzenlemeleri yapabilirsiniz. Instagram repost pc için de aynı şekilde uygulanır. Onun içinde buradan indirme yapabilirsiniz. Ancak bu uygulamalar her ne kadar en çok kullanılanlar da olsa sayfamızın takipçileri güvenilirlik araştırmasını kendileri yapmalıdırlar.

İnstagram her geçen gün yeni özellikler ile karşımıza çıkmaktadır. Snapchat üzerinde kullanılan hikaye özelliğinin instagramda da kullanılmaya başlanması ile her geçen gün daha da eğlenceli hale gelmektedir. İnstagram kişi etiketleme, instagram hikâye gif özellikleri kullanıcılar tarafından çok beğenilen özellikler arasındadır. Gelecek dönemlerde instagram repost ve instagram hikâye link ekleme özelliklerinin ekleneceğini düşünüyoruz.