arama

Instagram Müşteri Hizmetleri Türkiye Telefon Numarası

Instagramın iletişim bilgilerinin yer aldığı konumuzu inceleyebilir , instagram ile nasıl iletişime geçeceginiz konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz.
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • admin

Instagram Müşteri Hizmetleri Türkiye Telefon Numarası

Sosyal medya platformlrının müşteri hizmetleri numaraları kullanıcıları tarafından hep merak konusu olmuştur. Merak konusu olmuştur diyoruz çünkü bunun sebebi bu platformlar global şirketlerdir. Dünya üzerinde 700 milyon instagram 1,40 milyar civarı Facebook kullanıcısı mevcuttur. 150 ülkeden daha fazla alanda kullanılan bu platformların direkt telefon ile müşteri hizmetleri temsilcisi sunması pek mümkün değildir. Kullanıcıları instagram müşteri hizmetleri numarası, Facebook müşteri hizmetleri numarası ve Twitter müşteri hizmetleri numarası gibi rehberlere ulaşmak için çaba sarf etmektedirler.

Hatırlanırsa önceleri Facebook müşteri hizmetleri numarası mevcuttu. Fakat yaptığı son düzenlemeler ile bunu kaldırdı. Çünkü bu kadar fazla müşteriye hizmet vermek kurumsal olarak problemlere neden oldu. Son olarak www.facebook.com/help/ üzerinden mail ve kendi iletişim panelleri üzerinden müşterileri ile iletişime geçmeyi tercih etti. Ancak Twitter müşteri hizmetleri  Google Adwords müşteri hizmetleri 0850 390 2100 numarası üzerinden iletişimi tercih etmektedir. Ancak yine de Google’nin Adword hariç kurumsal bir müşteri hizmetleri numarası mevcut değildir. Instagram iletişim adreslerini en altta görebilirsiniz.

Instagram Müşteri Hizmetleri Telefonu var mıdır?

Instagram müşteri hizmetleri konusunda en baştan beri daha temkinli davranmaktadır. Çünkü bu kadar kullanıcının olduğu bir durumda instagram müşteri hizmetleri ücretsiz bir telefon numarası sunmamaktadır. Bunun yerine aplikasyon üzerinden basit fonksiyonel butonlar ile yönlendirme yaparak çözüme ulaşmayı tercih etmiştir.

Eğer şifre unutulmuş ise giriş paneli üzerinden “şifremi unuttum” seçeneğini işaretleyerek maile gelen şifre yenileme url’si üzerinden yeni bir şifre edinilebilmektedir.Bunun dışında kalan tüm problemler için instagram yardım merkezi üzerinden yetkililer ile iletişime geçilebilmekte ve durum izahı açıklandıktan sonra problem kuruma iletilmektedir. Yetkililer sorunun çözümü için bir yardım maili ve bununla birlikte gerekli açıklamanın da içinde olduğu link ile yönlendirmeleri kapsayan bir metin göndereceklerdir. Ayrıca instagram çağrı merkezi mail adresi için press@instagram.com adresine mail atılabilir.

Görüldüğü gibi başta instagram ve Facebook olmak üzere büyük sosyal platformlar telefon ile iletişimi tercih etmemektedirler. Bunun en temel sebebi büyük bir işi yükü ve yüksek maliyetlerdir. Ancak Instagram müşteri hizmetleri üzerinden alınmasını istediğiniz tüm bilgileri instagram yardım merkezi üzerinden de alabilirsiniz. Ayrıca sosyal medya ile ilgili ajanslar ile iletişime geçerek ücretli yardım talep edebilirsiniz. Bunun dışında teknoloji forumlarında daha uygun fiyat talep eden freelancer çalışan kişiler ile iletişime geçilebilir. Ayrıca bu blog yazısının altına yorum yazarak gerekli yerdımları alabilirsiniz.

Instagram iletişim formu linkini alt tarafa yazacağız oradan herhangi bir sorununuz için iletişime geçebilirsiniz. Instagram canlı destek hattı maalesef ki bulunmuyor. Instagram iletişim formu sayesinde sorunlarınıza çözümü bizzat instagram yetkilileri tarafından halledebileceksiniz. Instagram yardım merkezi türkçe hizmette sağlamakta hemen iletişime geçebilirsiniz.

Herhangi bir sorunda instagram ile iletişime geçebileceğiniz 2 adet mail adresi bulunmaktadır. Herhangi bir şikayet durumunda instagram mobil uygulaması içinde şikayet edebiliyorsunuz. Diğer tüm sorunlar için instagram yetkililerine mail ile ulaşabilirsiniz.

 • help@instagram.com
 • complaint@instagram.com

Ayrıyetten instagram’ın yeni aktif ettiği yardım destek sitesindende detaylı bilgilere ulaşabilir , işinizi daha kolay yoldan halledebilirsiniz.

Yardım ve ekstra bilgi almak istiyorsanız aşağıda bulunan yorum kısmına isteklerinizi belirtebilirsiniz.

 • Zeliha
  1 gün önce

  Hesabıma giremiyorum yeni telefon aldım e-posta farklı

  0
  yorum beğen
 • sinem
  6 gün önce

  takipçi hilesi yapamiyorum

  1
  yorum beğen
 • Tolga
  1 hafta önce

  Merhaba, bundan 15 gün önce @worldwarhistoria Instagram hesabımız kapatıldı. Toplamda 31,644 kişilik bir kitleye hitap eden bir oluşumduk ancak bir anda nedeni hâla bilinmeyen bir sebe’den ötürü hesabımız kapatıldı. Aylardır emeğimizin geçtiği sayfamızı tekrar açmak için detaylı araştırma yaptık lâkin sonuç koca bir hiç oldu. Lütfen bize destek olun. Şartlar neyse World War Historia ekibi tüm imkanları ile hazırdır. Amacımız sadece insalara Tarihi bilgi vermektir. Iyi günler dileriz..

  2
  yorum beğen
 • Kader
  1 hafta önce

  instagram hesabım kapatıldı yardımcı olabilirmisiniz?

  3
  yorum beğen
 • Ahmet PAÇAMAN
  1 hafta önce

  İyi günler Benim kızımın daha önce açmış olduğu bir Instagram adresi var Bunu da Hotmail’e bağlı olarak açmıştı ancak uzun süre kullanmadığı için hotmailin şifresini bilmiyor şu an ulaşamıyoruz ikinci bir Instagram adresi de açınca ilk Instagram’ı da uzun zamandır kullanmıyor ancak ilk instagramını kapatmak istiyoruz sürekli olarak giriş kodunu Hotmail’e gönderdiği için Hotmail’e giriş yapamadığımız için ilk Instagram adresini kap atamıyoruz Bununla ilgili olarak Hotmail’e giriş yapmak için görüştük ancak bir ilerleme sağlayamadık Eğer ki mesajı dikkate alırsanız Sizden ricam bizimle iletişime geçip kimlik bilgilerinin teyit ettikten sonra ilk Instagram giriş için şifre gönderip bu Instagram’ı kapatmak istiyoruz teşekkür ediyorum

  3
  yorum beğen
 • aysen
  1 hafta önce

  aysenbkrkrc olarak kullandığım hesaba giremiyorum. Sebebini anlamadım. Yardımcı olurmusunuz ben hesabımı geri istiyorum.

  2
  yorum beğen
 • Hikmet
  2 hafta önce

  Hesab dogrulama
  BenIm sayfama arkadaslarim bulamiyor
  Bask sayfalara yaziyorlar

  2
  yorum beğen
 • cuma
  2 hafta önce

  merhaba iyi günler çok acil benm hesabım çalındı geri alabilirmisiniz litfen cuma_mevlam şifre juma1994 gmail adre jumamowlam@gmail.com

  2
  yorum beğen
 • Hasan
  2 hafta önce

  Yaptığım paylaşımlar görünmüyor

  3
  yorum beğen
 • Süveyda
  2 hafta önce

  Herbalif beslenme koçlugu için kullanmaya başladığım İki hesabımın ikisine de giremiyorum.
  Mail adresine şifre isterken kayıtlı hesap bulunamadı derken
  Yeni hesap için zaten kayıtlı hesap var diyor .
  Bir çok yöntem denedim olmuyor .spamlanmış olabilir mi?böyle bir durumda mail gelmez mi ?

  2
  yorum beğen
 • ersinbaran21
  2 hafta önce

  İnsta uygulamasında kendi hesabıma giriş yapamıyorum

  3
  yorum beğen
 • ahmet
  2 hafta önce

  Uygulamaya giriş yapamıyorum yardımcı olurmusunuz

  1
  yorum beğen
 • Mine
  2 hafta önce

  İnstagrama giremiyorum çıkış ysptın diyor

  2
  yorum beğen
 • @gt_var_aninda_0
  2 hafta önce

  Dogrulama istiyorum
  Hesabım başka kişiler tarafın da bir benzeri oluşturmaktadır bunun için şu an kullanmakta olduğum hesap güncel aktif kulanmakta olduğum tek bir hesabım var ve o hesabımin da başka şahıslar eline duşmemesi için dogrulama istiyorum hesabım =@gt_var_aninda_0
  Gereğinin yapılmasını önemle rica ederim 😊

  3
  yorum beğen
 • Halil Ergene
  3 hafta önce

  Bize ulaşın 05443407393

  2
  yorum beğen
 • Filip Mihaylov
  3 hafta önce

  Dogrulama talebi
  Benim adıma başka hesaplar kuruluyor ve takipcilerim şaşırıp diger hesapları takip ediyorlar ve bundan size şikyayeciyim lütven hesabımı dogrulatmak istiyorum

  3
  yorum beğen
 • Sesiz_adam04_06
  3 hafta önce

  Merhaba instgram ekibi 4 gündür takip engeli yemişim sorun bildiriyorum yine olmuyor engelin kaldırılmasını istiyorum

  1
  yorum beğen
 • Zehra
  4 hafta önce

  Merhabalar instagrami ma kisitlama oluşturulmuş beni engelleyenleri nasil öğrenebilirim ? Hesabım nasıl eski haline gelecek ?

  2
  yorum beğen
 • Medine
  4 hafta önce

  Merhaba benim 16 binlik hesabım telif hakkı dolayısı ile dün kapatıldı kendi kişisel hesabımı lütfen yardımcı olun hesabımda özelim var geri açılmasını istiyorum

  1
  yorum beğen
 • İnan
  1 ay önce

  İnstgrama giriş yapamıyorum hata oluştu diyor neden giremedimi bana açıklarmısınız

  5
  yorum beğen
 • Seda Gültekin
  1 ay önce

  Instagram hesabımı dondurmustum 2ay oldu açmak istiyorum ama açamıyorum lütfen yardımcı olurmusunuz

  1
  yorum beğen
 • Cihan
  1 ay önce

  İnstagraöı kullanamıyorum Hata diyip duruyor yardım lütfen

  2
  yorum beğen
 • Veysel asana
  1 ay önce

  Hesabımın onaylanmasını istiyorum İsmimin birçok hesabı var, arkadaşlarım beni bulmakta zorlanıyor ve bu konuda çok fazla sorun yaşıyorum, lütfen hesabımı onaylayın. İnstagram uygulamasını kullanmaktan zevk alıyorum ama bu durumlardan sıkılmaya başaldım ve kapatmayı düşünüyorum lütfen bana yardıncı olun ve hesabımı onaylayın teşekkür ederim ilginiz için.

  2
  yorum beğen
 • Esref kadir ilter
  2 ay önce

  Instagram hesabımın şifresini unuttum lütfen bu e-postaya gönderir misiniz

  3
  yorum beğen
 • Rabia
  2 ay önce

  Instagram hesabım calınıp sılındı gerı acmak ıstıyorum yardım edın lutfen e postamı bılıyorum aktıf yardım edın lutfen

  4
  yorum beğen
 • arzu aktas
  2 ay önce

  insagramim dondurulmuş şifremize unuttum açamıyorum.kullanici adım @arzum_mutfak,kayıtlı e postam arzu_karul@hotmail.com lütfen yardım edinn çok üzgünüm

  5
  yorum beğen
 • İntizamyaradov
  2 ay önce

  Mavi tik

  4
  yorum beğen
 • İntizamyaradov
  2 ay önce

  Hesap dogrulama takipcilerim azaliyor

  5
  yorum beğen
 • Kadir
  3 ay önce

  Hesabımı kişisel hesaba geçiremiyorum tanıtımları silin diyor ve tanıtımım yok

  4
  yorum beğen
 • Kadir
  3 ay önce

  İnstegram hesabımı işletme profilinden çıkaramıyorum tanıtımı silin diyor ama tanıtım yok neden gecemiyorum kişisel hesaba

  4
  yorum beğen
 • Elif Bilen
  3 ay önce

  Eski instagram hesabimin şifresini unuttum giris yapamiyorum

  7
  yorum beğen
 • Mustafa
  3 ay önce

  Ben Mustafa Özer benim istiğrak koşullarımızı ihlal etiğin icin kapanmıştır diyor ihlal etmedim ihlal etsem bile Sudan başka bir Hazan’a bile giremiyorum telefonumda mı bantlarınız yardımcı okun lütfen

  8
  yorum beğen
 • Mustafa sungu
  3 ay önce

  Kullanıcı adımı birde şifremi unutum

  10
  yorum beğen
 • Gökhan Yergök
  4 ay önce

  İnstagram gokhan1464_ kullanıcı isimli hesabımı iş yerindeki bilgisayarımdan açmaya çalıştığımda; “ Şüpheli giriş denemesi, olağan dışı bir giriş denemesi saptadık. Kimliğini doğrulaman için sana bir güvenlik kodu göndereceğiz” uyarısı aldım. Fakat güvenlik kodu almadım.
  gokhan1464_ hesabım için kaydolurken kullandığım hesabım: yergokhan_1464@hotmail.com
  Telefon numaram: 0 543 323 18 30
  Cihazım İPhone 6 S’dir.
  Kullandığım diğer kullanıcı adları: gokhan.yergok
  ilayra_1453
  Ve ilayra_1007 dir.
  Bu arada doğrulama kodu gönderileceği belirtilen telefon numarası arkadaşımın numarası olarak tanımlı gösteriliyor. Fakat arkadaşımı arayıp sorduğumda doğrulana kodu arkadaşıma sa gitmemiş.
  gokhan1464_ kullanıcı adlı hesabıma girebilmem için acil yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler.

  8
  yorum beğen
 • faik akçay
  4 ay önce

  Ben Faik akçay 5324669052 telefonun sahibiyim.5303669053 ve 5303669052 nolu telefonlarimdaki instagram hesabinin kaldirilip yasaklanmasini istiyorum.cocuklarimin kullanmamasi icin

  7
  yorum beğen
 • Aslı yüce
  4 ay önce

  Hesabım bianda kod geldi ve kod dogru girdigim halde yanlış diyoe sayfam kulanım dışı görünüyor telefonuma sürekli kod gelıyor ama kabul etmıyoe yardım istiyorum

  10
  yorum beğen
 • Salih
  4 ay önce

  Ben giriş yapiyorum fakat akiş yenilenmedi diyor ben ne yapabilirim çok acil ya şimdiden teşekür ederim

  8
  yorum beğen
 • Onur arı
  4 ay önce

  Ben hesabımı dondurdum yanlız hesabımı geri açılmasını istiyorum lütfen hesap bilgisi ari_onur_01 ama geri açamiyorum lütfen bu konuda bana yardımcı olur musunuz

  9
  yorum beğen
 • Emrah
  4 ay önce

  Merhaba benim fotoğraflarımı kullanan bir hesabı şikayet ettim benim hesabım kapandı nedeni nedir geri verirlermi hesabımı?

  6
  yorum beğen
 • Emre
  4 ay önce

  instagrama 3 4 saattir giremiyorum işlerim var ve halledemiyorum uygulama kendini otomatik kapatiyor ve hata veriyor yardimci olurmusunuz

  9
  yorum beğen
 • Mehmet
  4 ay önce

  İnstagram da beğenmedigim fotoğraf lar beğenilmiş nasıl böyle oluyor yardım edin

  9
  yorum beğen
 • HASRET
  4 ay önce

  Abilerim kolay gelsin ya bnm 2 tane kullanilmayan instagram hesabim var ve yorumlara açık ya yorumlari kapatin yada kökten silin ne kadar ücret gerekiyorsa veririm parasini . Yeni hesap actm kendime onlar kullanilmiyor . Hasrett65 ve hasret_tkk bu ikisi . Lutfen yardimci olun

  8
  yorum beğen
 • Harun
  5 ay önce

  Daha once yerbildiriminde gorunen isyerim simdi gorunmuyor ve etiketleme yapilamiyor:(

  6
  yorum beğen
 • Figen karadas
  5 ay önce

  Merhaba iki gundur instagramda reklam vermeyi deniyorum fakat tanitim izni yoktur mesaji geliyor tum uyarilari dikkatle yapiyorum fakat sonuç alamadim problemi çozmeme yardimci olmanizi rica ederim.iyi calismalar

  9
  yorum beğen
 • Reyyan
  5 ay önce

  3 tane instagram hesabım var 2 sini kapatmak istiyorum kapanmıyor ne yapmalıyım

  10
  yorum beğen
 • Tuğçe
  5 ay önce

  Son 1 aydır telefonumdan instagramıma giremiyorum açmaya çalıştığımda sürekli üzgünüz şuan isteğinizi gerçekleştiremiyoruz diye bildirim alıyorum artık buna bir çare bulun çıldırmak üzereyim

  6
  yorum beğen
  • Halil
   4 ay önce

   Aynı sorun şu anda ben de yaşıyorum ve Instagram’a giremiyorum

   9
   yorum beğen
 • Tuğçe
  5 ay önce

  Son 1 aydır telefonumdan instagramıma giremiyorum açmaya çalıştığımda sürekli üzgünüz şuan isteğinizi gerçekleştiremiyoruz diye bildirim alıyorum artık buna bir çare bulun çıldırmak üzereyim

  8
  yorum beğen
 • Dilek
  5 ay önce

  Merhaba
  Son 2 haftadır telefonumdan instagramı açmaya çalışıyorum ama sürekli, üzgünüz suan istediğinizi gerçekleştiremiyoruz diye uyarı alıyorum, kendi telefonum dışında her telefonda açabiliyorum ve Ipad de, lütfen yardımcı olur musunuz

  8
  yorum beğen
 • Sevgi
  5 ay önce

  Merhaba. Neden sureklı hesabım kapattırılıyor?? Her defasında hesabınız kosullarımızı ıptal ettıgı ıcın kapatılmıstır uyarısı alıyorum.. faqe hesaplarım var ve sıkayet edıldıgı an kapatılıyor. Lutfen yardımcı olurmusunuz? Yoksa sıkayette bulunucam

  9
  yorum beğen
 • Hayriye
  5 ay önce

  Iyi calismalar. Benim eski gsm numaram ile actigim instagram hesabima giris yapamiyorum. Ve suan o numaranin baska bi kullanicisi var.sifre istedigim zaman ona resetleme kodu gonderiliyor. Hesabimda ailem,fotograflarim,kisisel bilgilerim hepsi mevcut. Yeni hat sahibini aradigimda sifreyi bir kereligine mahsus verin,yeni numarami etkinlestireyim diyorum güvenip veremiyorlar.. ama söyle ki bu kisilere de ben guvenmiyorum..hesabimi farkli amacla kullanabilirler. Buna acilllll bi cozum.istiyorum

  8
  yorum beğen
 • Şefika
  5 ay önce

  Arkadaşım instagramina giremiyor ve cok üzülüyor eski telefon numarasi kayitliydi facebook kullanmiyor ve mail adresine de giremedigi icin su an instagramini kullanamiyor ne yapmamiz gerekiyor

  9
  yorum beğen
  • TANER
   5 ay önce

   E postami bildigim halde şifremi bildigim halde giremiyorum eski e posta cıkıyor ve onu bılmedıgım için giremiyorum

   6
   yorum beğen
 • Oruc meherremov
  5 ay önce

  Ben azerbaycanliyim turkiyede ogrenciyim insta hesabimi burdan aldigim turkcell hatiyla acmistim ama o hat kapandi ve bende sifremi unuttum heaabima giris yapamiyorum yardimci olursaniz cok sevinirm simdiden tesekur ederim

  10
  yorum beğen
 • Emre sen
  5 ay önce

  Bu hesabima giriş yapamıyorum

  9
  yorum beğen
 • Hatice
  5 ay önce

  Merhabalar hesabımı yanlışlıkla sildim ne yaptıysam geri alamadım

  9
  yorum beğen
 • Mustafa
  5 ay önce

  Ben instagram hedebımı açtım birşeye bakmak için ama geri kapatamıyorum.öpppppp

  6
  yorum beğen
 • Hacer Bahtiyar
  5 ay önce

  instagram hesabımdan tanıtım yaptım fakat banka kartımla ödeme yapamıyorum ve tekrar tanıtım yapamıyorum yardımcı olursanız sevinirim

  7
  yorum beğen
  • Tuğçe
   5 ay önce

   Bi çözüm yolu bulabildiniz mi aynı hatayı bende alıyorum yaklaşık 2 haftadır?

   7
   yorum beğen
 • onur türeli
  5 ay önce

  merhaba instagram ekibine mail atmak istedim ama bulamadım yazışma alanını. silinen bir mesajımı geri getirmem gerek. bunun bir yolu varmıdır. teşekkürler

  7
  yorum beğen
 • Meltem
  5 ay önce

  Yeni tlf aldım Instagram şifremi unuttum lütfen bana yardımcı olun şifremi bulamiyorum

  9
  yorum beğen
 • Ömer IŞIK
  6 ay önce

  Ben bi öneride bulunacaktır şu izlediğimiz videolar için ileri ve geri sarmak için bir çizgi olsa çok iyi olur kaçırdığımız bir yeri birdaha görmek için 1 dakika bekliyoruz ve bu can sıkıcı ilgililere arz ve teşekkür ederim

  8
  yorum beğen
 • cengiz
  6 ay önce

  Lütfen beni ararmısınız

  8
  yorum beğen
 • Aziz
  6 ay önce

  Merhaba instagram ekibi bu siralar aşun derecede fake(sahte) hesaplarimin olduğunu görüyorum lütfen bunlaın belli olması için hesabımı onaylarmisiniz.Hesap adim aziz___910 Teşekkürler instagram ekibl

  9
  yorum beğen
 • ERGÜN
  6 ay önce

  HESABIM ÇALINDI VE BENİM ADIMLA PAYLAŞIMLAR YAPIYO ÇOK KÖTÜ ŞEYLER PAYLAŞIYO LÜTFEN YARDIMINIZA İHTİYACIM VAR

  7
  yorum beğen
 • Utku Kutay
  6 ay önce

  Adıma açılan onlarcq fake hesap var hesabımın onaylanmasını talep ediyorum
  Teşekkürler

  8
  yorum beğen
 • seyitan.bozbey35
  6 ay önce

  HESAP DOĞRULAMA
  BENİM ADIMA BAŞKA HESAPLAR KURULUYOR
  VE TAKİPÇİLERİM ŞASIRIP DİĞER HESAPLARA TAKİP EDİYOR
  VS VS VS
  HESAPIMI DOGRULAMAK İSTİYORUM

  8
  yorum beğen
 • Nurkan dağtekin
  6 ay önce

  Yanlışlıkla ınsagramı sildim yardımcı olun

  9
  yorum beğen
 • davut_bey_49
  6 ay önce

  Adıma açılan fazla instagrama adresi var adım davut göçmen kulannıcı adım davut_bey_49 şifre davut4949 ben bu durumdan rahatsızım adıma açılan hesaplar kız arkadaşım ve aile bireylerime benim iznim olmadan mesaj atıyorlar bu durumdan şikayetçiyim ve instagramımın onaylı hesap olmasını talep ediyorum

  TEŞEKÜRLER

  İMZA:DAVUT GÖÇMEN Gerçek davut göçmen

  9
  yorum beğen
 • Yasin aslan
  6 ay önce

  Hesabımı alırken bi arkadaşımın mail hesabını girerek açmıştım şimdi ise arkadaşa ulaşamıyorum şifremide unuttum yardım için şifre istedigimde arkadasin mail hesabına gidiyo yada sms istedigim zaman şuan aktif olmayan eski numara gidiyo ne yapabilirim

  9
  yorum beğen
 • Merve
  6 ay önce

  İnstagram hesabımda görüntülü sohbet butonu yok .Sorun telefonda değil çünkü telefonumdan başka hesaba giriş yapınca oluyor sadece benim hesabımda olmuyor

  11
  yorum beğen
 • idris
  6 ay önce

  Instagrama girince yenileniyor diyor ama bi türlü giremiyorum. Kaç defa sildim sonra yukledim ama aynı hata devam ediyor. Lütfen yardım edin

  9
  yorum beğen
 • Davut Emul
  6 ay önce

  Egellenen hesap gözüymüyor

  6
  yorum beğen
 • Ayşegül
  6 ay önce

  Kızım telefonuna ınstagram güncellemesi yaptıktan sonra bir daha giriş yapamıyo lütfen yardimcı olurmusunuz

  10
  yorum beğen
 • Zeydin kaya
  6 ay önce

  Merhaba Instagram uygulaması yükledim ve giriş yapamıyorum üzgünüm bir hata oluştu lütfen deneyin tekrar diyor sürekli bunu söylüyor lütfen yardımcı olun

  11
  yorum beğen
 • Zeydin kaya
  6 ay önce

  Merhaba Instagram uygulaması yükledim ve giriş yapamıyorum üzgünüm bir hata oluştu lütfen deneyin tekrar diyor sürekli bunu söylüyor lütfen yardımcı olun

  7
  yorum beğen
 • Yusuf celal
  6 ay önce

  Bu e posta yı değiştirdim ve İnstagram hesabımı geri alamiyorum lütfen sizde bana yardım edin sayfamın adı ( savage.ku ) haksız bir neden dolayıyla kapatıldı ve geri almak istiyorum ve şifreside böyle ( 1234Nural ) lütfen hesabımı geri aktif edin lütfen

  9
  yorum beğen
 • Suzan değirmenci
  6 ay önce

  Istagramı kaldırdım ve geri indirdiğimde guncelleme istiyor guncellememe ragmen bi türlü giriş yapamıyorum sorun olustu diyo yardimci olurmusnuz

  12
  yorum beğen
 • alminebutik
  6 ay önce

  aiminebutik sayfama dogrulama kodu gelmiyor

  8
  yorum beğen
 • Burhan
  6 ay önce

  Bir başka hesap biyografi kısmına benim numaramı iletişim numarası olarak yazmış. 100 keredir şikayet ediyorum bir sonuç almıyorum .

  10
  yorum beğen
 • Gazi Özpolat
  6 ay önce

  İnstagramım uzun süre kapalıydı sonra uygulamayı indirdim girmedim sorun oluştu diyor giremiyorum

  10
  yorum beğen
 • seda
  6 ay önce

  Merhaba ben instagram hesabımı dondurdum ama şifremi hatırlamıyorum tekrardan açmak istedim ama hiçbir şekilde giriş yapamadım şifre yenileme maili de alamıyorum ne yapmaliyim?? Yardımcı olur musunuz?

  10
  yorum beğen
 • baranassln
  6 ay önce

  Hesabima fake hesap aciyolar takipcilerimin akli karisiyo o hesabı takip ediyolar vs vs vs hesabımın onaylanmasını istiyorum

  14
  yorum beğen
 • baranassln
  6 ay önce

  Instagramda benim adima fake hesap aciliyo takipcilerim sasirip o fake hesabı takip ediyolar hesabimin onaylanmasini istiyorum mavi tik istiyorum.

  11
  yorum beğen
 • buket
  6 ay önce

  Haber akışımda tüm haberler çıkmıyor, yenilenmiyor.Takip ettiğim tüm hesapların paylaşımları haber akışımda görünmüyor.Ancak profillerine girdiğimde görünüyor paylaştıkları.Ne yapmalıyım?
  Teşekkürler.

  14
  yorum beğen
  • buket
   6 ay önce

   buket hanım merhaba ismimiz gibi yaşadığımız olayda aynı malesef :/ bir düzelme oldumu akışınızda acaba

   9
   yorum beğen
  • Kaan Bilen
   6 ay önce

   Aynı Durum Bendede Var 6Gündür. Artık Bi Çözüm Bulunmasını İstiyorum.

   13
   yorum beğen
 • Kübra
  7 ay önce

  Takip isteyi atamıyorum gelen istekleri kabyl edemiyorum bu sorun neden oluşuyor açıkmama yapabilirmisiniz

  12
  yorum beğen
 • Hatice
  7 ay önce

  Instagramda kacinci hesabim oldu bu sorun yuzunden kendi kendine begeni yapiyor ven silmekten yoruldum artk bi cozum bulun yoksa uygulamayi kullanamayacagm

  8
  yorum beğen
 • Fikriye Nur Şimşek
  7 ay önce

  Yorum yapan kullanıcıların yanındada takip işareti olsa daha güzel olmazmı direk ordam takip etsek.

  11
  yorum beğen
 • recep
  7 ay önce

  Merhaba! hesabımda ıgtv yoh ve donuyor ıstemedıgım kişileri kendı kendıne takıp edıyor.

  11
  yorum beğen
 • Hakan aslan
  7 ay önce

  Instagram sürekli donuyor.Telefonu açıp kapatıyorum düzeliyor ama birkaç gün sonra tekrar aynı hale geliyor.uygulamayi silip tekrar indiriyorum birkaç gün sonra yine aynı durumu yaşıyorum. Ne yapmam gerekiyor.

  13
  yorum beğen
 • Hasan atilgan
  7 ay önce

  Sayfam yenilenmiyor acil yardim edilmesini istiyorum lutfen konuyla ilgilenin

  15
  yorum beğen
 • Ugur
  7 ay önce

  Merhaba İnstagram hesabımda engelli listesinde 20’ye yakın kişi var. Engelli kişilerde en alt 12. sıradaki kişinin profiline girip engeli kaldırıp, tekrar engellediğim zaman o kişi engelli sıralamasında aynı en alt 12. sıradamı yer alır, yoksa en üst sıradamı yer alır. Konuyla İlgi yardımlarınızı rica ederim.

  12
  yorum beğen
 • aysenur
  7 ay önce

  Olağandışı sistem giriş sıkıntısı yaşıyorum e posta yi bilmiyorum ne yapmam gerekiyor geçici midir???

  11
  yorum beğen
 • Semra
  7 ay önce

  Ben eski instagrama giriş yapamıyorum kullanıcı adı ile giriş yaparken şifre ile giriş yapamıyorum yardım merkezini denedim olmadı bana yardımcı olursanız sevinirim.

  11
  yorum beğen
 • Rıdvan
  7 ay önce

  Telefon numarasıyla kaybolduğum hesabımın şifresini unuttum ve numaramı değiştirdim hat aynı ama sadece numara değişti ne yapabilirim ?

  14
  yorum beğen
 • İbrahimemredal33
  7 ay önce

  İnstagaram giremiyorum

  11
  yorum beğen
 • Busenur
  7 ay önce

  Benim instagramim var.sifremi biliyorum ama göremiyorum.lütfen yardim edin

  11
  yorum beğen
 • Yusufcan
  7 ay önce

  Sifremi unutumm

  11
  yorum beğen
 • Abdullah
  7 ay önce

  İnstagram sayfam çalındı geri almam iÇin yardımcı olur musunuz?

  11
  yorum beğen
 • Alik
  7 ay önce

  Benim hesabimi dogrula

  11
  yorum beğen
 • hüseyin
  7 ay önce

  instagram hesabımı yanlışlıkla sidim nasıl geri alırım

  9
  yorum beğen
 • Hamza
  7 ay önce

  İnstagram hikayesine nasıl kaydır gel yapabiliriz

  7
  yorum beğen
 • Yusuf batur
  8 ay önce

  Hesap doğrulara
  Benim adima başka hesaplar kuruluyor
  Ve takipcilerim şaşırıp diğer hesaplara mesaj atıyorlar lütfen yardımcı olun
  Vs vs vs şeyler allah için allahın hatiri için

  Hesap doğrulamak istiyorum

  11
  yorum beğen
 • Muhammet
  8 ay önce

  Benim hesabım başkasının eline geçti ve şifre ve maili değiştirdi bu durumda ne yapmam lazım yardımcı olursanız çok sevinirim

  11
  yorum beğen
 • Resul çınar
  8 ay önce

  Giriş yapamıyorum
  Üzgünüz, yükleme sırasında bir hata oluştu diyor
  Tekrar giriyorum yine ayni

  14
  yorum beğen
 • Abdullah Köroğlu
  8 ay önce

  Mesaj gönderme basarsız

  14
  yorum beğen
 • Sedat.ozen73
  8 ay önce

  Hesabına yeniden giriş yapmanız yardimci olmak için sana bir e-posta gönderebiliriz bu sekilde yapıyorum ama olmuyor ne yapmam gerekiyor yardimci olursaniz sevinirim

  14
  yorum beğen
 • Ramazan
  8 ay önce

  instagram hesabıma facebook dan geçiş sağlamaktaydım.instgram hesabımın şifresini bilmediğim için bunu yapıyordum ançak artık hesabıma geçiş yapamiyorum.başka hesap acildi ne gonderilerim nede otoraflarim gözükmekte

  16
  yorum beğen
 • Tarik
  8 ay önce

  HESAP DOĞRULAMA;
  Benim adima başka hesaplar kuruluyor ve takipcilerim diğer hesaplara gidiyor. Bu yüzden hesabımın dogrulanmasinı Arz Ederim.

  14
  yorum beğen
 • Cem
  8 ay önce

  Adıma fake hesaplar h
  Kuruluyor ve o yüzden takipçilerim fake hesaplara gidiyor bende o yüzden hesabımın mavi tik almasını istiyorum

  12
  yorum beğen
 • Burak
  8 ay önce

  Hesap doğrulama
  Benim adima başka hesaplar kuruluyor ve takipcilerim diğer hesaplara gidiyorlar
  Hesabımın dogrulanmasinı istiyorum

  15
  yorum beğen
 • Selcukgenc
  8 ay önce

  Hesap dogrulama
  Benim adıma hesaplar kuruluyor takipcileri şaşırıp diğer hesaba gidiyor
  VS vs vs

  13
  yorum beğen
 • Şuayip
  8 ay önce

  Merhabalar. İnstagram hesabımı geçici olarak kapattım. 4 ay oldu. Fakat şifremi unuttuğum için tekrar giriş yapamıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

  15
  yorum beğen
 • Samet
  8 ay önce

  Telefon numaram değişti giriş yapamıyorum neden

  15
  yorum beğen
 • Şükrü
  8 ay önce

  Şifremi unuttum

  13
  yorum beğen
 • medıne kabak
  8 ay önce

  engelledıgım sayfayı nasıi açarım .engellefıgım sayfa murat tabaru dur

  15
  yorum beğen
 • Yunus
  8 ay önce

  Benim hesap açma engelim var onu nasıl çözebiliriz

  15
  yorum beğen
 • Hamit
  9 ay önce

  Şifre unuttum

  14
  yorum beğen
 • nihat
  9 ay önce

  Mesajlarım yabancı kişilere gitmiyor

  12
  yorum beğen
 • Adalet
  9 ay önce

  Hesabima giris yapamiyrm kullanici adim sifrem hepsi karisti

  11
  yorum beğen
 • Volkan
  9 ay önce

  Mrb ben instagrami yukluycem ama bu sürüm cihaziniza uygun degildir diyor

  12
  yorum beğen
 • Sebahat Dumaz
  9 ay önce

  İnstagram hesabımi yanlışlikla sildim geri alamıyorum yardimcı olurmusunuz

  13
  yorum beğen
 • Caner
  9 ay önce

  teşekkürler mail atacagım

  13
  yorum beğen
 • hasanoglu82
  9 ay önce

  Hesabımı doğrulamak istiyorum

  12
  yorum beğen
 • Turabi
  9 ay önce

  Benim insdeqram adresimi dorlaycak bişey lazım insanlar yanlyo ve başka bir arkadaşın açdi yani benim ismim kulanp açdi bir sayfaya yönleniyolar yani bir çözüm bulursanız sevinirim

  14
  yorum beğen
 • Levent
  9 ay önce

  Telefonum ayfon 7 oldugu için instagram yukluyemiyorum

  15
  yorum beğen
 • Hatice kuzu
  9 ay önce

  Facebook instagram hem hücreselden hem de WiFi den giriş yapamıyorum .Ağ bağlantısı kesildi ssl hatası gibi uyarılar çıkıyor uzun zamandır giriş yapamıyorum sildim tekrar yükledim güncellemeleri yaptım ağ bağlantısını sıfırladım olmadı . Yardımcı olursanız çok sevinirim

  16
  yorum beğen
 • Mushgunaz
  9 ay önce

  Koşulları ihlal ettin diye sayfam kapandı 6 gündür sayfama giriş yapamıyorum Lütfen bir yardım etsin

  15
  yorum beğen
 • Halime
  9 ay önce

  Instagramima giri yapamuyorum

  14
  yorum beğen
 • Sadet
  9 ay önce

  İnstagram dan anket yazısı çıkmıyor bide kendi cihazımdan baska hesaba giriyorum onda çıkıyo herşey güncel ama ilginize

  15
  yorum beğen
 • Tugay
  10 ay önce

  Merhaba!yeni telefon aldığımdan instagrama girmek istediğimde şifre istedi ama ben hatırlamıyorum o zamanlar kullandığım telefon numarasınıda kullanmıyorum ne yapabilirim o kadar resmin var özel bilgiler mevcut.

  19
  yorum beğen