Instagram Mavi Tık Alma , Doğrulanmış Profil Nasıl Yapılır ?

Instagram mavi tık alma , 2018 instagram mavi tık başvurusu hakkında bilgileri makalemizde bulabilirsiniz. Mavi tık almak için başvuru yapacağınız kısımlar ve şartlar hakkında pek çok bilgiye ulaşabilirsiniz.
 • admin

Instagram mavi tık nasıl alınır?

Son dönemlerin en çok kullanılan sosyal medya yöntemlerinden biri olan instagram, milyonlarca kişi tarafından tüm dünyada yaygın olarak tercih edilmektedir.

Ülkemizde de her geçen gün instagram’a olan talep artış göstermektedir. Instagram üzerinden çeşitli resimleri birçok kişiyle paylaşmak mümkün, ayrıca satış yapmak ve reklam sergilemekte yine bu özel sosyal medya hesapları üzerinden yapılabilmektedir.

Şu aralar herkesin oldukça merak ettiği bir konu olan Mavi tık nedir? Mavi tık ne işe yarar ve nasıl alınır ? gibi sorulara en net cevapları vermeye çalışacağız.

Mavi tık nedir?

Kişilerin sahip oldukları instagram hesaplarını kendilerine özel olarak tescilleme işlemi yapmalarına yönelik verilmekte olan bir sembolün adıdır.

İnstagram mavi tık sembolüne sahip olan kişilerin sayısı oldukça az denecek kadar azdır. Bu özel hizmet daha çok çok ünlü kişilere özel verilmektedir.

İnstagram mavi tık alabilmek için takipçi sayısının oldukça yüksek sayıda olması ve yapılan paylaşımların sayısı da buna paralel olmalıdır. Ünlü kişilerinde takipçi sayıları fazla olduğundan dolayı kolayca mavi tık alabilmektedirler.

Ülkemizde instagram mavi tık almış ünlü sayısı oldukça fazla genel bütün ünlülerde mavi tık bulunmaktadır.

Instagram mavi tık ne işe yarar?

Mavi tıka sahip olan bir instagram hesabı diğer hesaplara göre oldukça özeldir. Prestij açısından büyük faydalar sağlamaktadır. Özel bir kişi olduğunuzu simgelemektedir. Sıklıkla rastlanan instagram hesabı çalma olaylarına gibi de büyük bir kalkan görevi oluşturmaktadır. Bu nedenle mavi tık almak büyük bir önem arz etmektedir.

Instagram mavi tik nasıl alınır?

Instagram’da mavi tıka sahip olabilmek için belirtilmiş belli başlı şartlar bulunmamaktadır. Bu simgeye sahip olabilmek isteyenler profesyonel bir destek almak için ajanslara başvurmalıdırlar. Türkiye’de Instagram ofisi bulunmadığı için Instagram ile kontak halindeki ajanslarla iletişime geçebilirsiniz. 

Bunların yanı sıra mavi tık alabilmek için olmazsa olmaz birkaç temel unsur bulunmaktadır. Instagram hesabını sürekli olarak aktif kullanmak. Hesaba ait olan kişisel bilgilerin eksiksiz olarak gerçeğine uygun olması gerekmektedir.

En önemli şartlardan birisi de Instagram takipçi sayınız olmaktadır. Güzel ve sıklıkla yapılan paylaşımlarda mavi tık alma şansınızı yükseltmektedir. Tüm bunlar sağlandığında sizlerde instagram hesabınızı tescil ettirebilirsiniz. Daha prestijli instagram hesapları arasına geçiş yapabilirsiniz.

Instagram mavi tık ile tescilleme olayının onaylanmasının ardından sizin adınıza açılan diğer sahte hesapları kolayca şikayet edebilir ve hesapların iptal edilmesini sağlayabilirsiniz.

Tüm bu haklar tescilleme işleminin ardından sizlere verilmektedir.

Instagram mavi tık almak için ne yapmalıyım ?

Sizde instagram mavi tık almak isteyenler arasındaysanız ve milyonların takip ettiği bir hesaba sahipseniz gerekli başvuru işlemleri için firmamızdan kolayca yardım alabilirsiniz. Size öze tüm başvuru işlemleri eksiksiz olarak yerine getirilmektedir.

Ayrıca instagram’da mavi tık alma konusunda dolandırıcılara karşı dikkatli olmanızı öneriyoruz.  Bu tur dolandırıcılar sizleri kandırarak maddi zarara uğramanıza neden olurlar ve mavi tık işleminizi gerçekleştiremezler. Türkiye’deki mavi tık başvurusu için ajansların istediği ortalama fiyat 3000-5000 TL arasında degişmektedir. Bu fiyatı verdiğiniz zaman sizin için Instagram ile kontak halinde olan ajanslar başvurunuzu yaparlar ve mavi tık işaretiniz tüm şartları yerine getiriyorsanız hesabınıza uygulanır.

Ücretsiz mavi tık alabiliyormuyuz ?

Ücretsiz mavi tık için belirli bir tanınmışlığa ihtiyaç var şarkıcı iseniz itunes veya spotify şarkı linkleriniz , futbolcu iseniz lisansınız , televizyon ünlüsü iseniz televizyondaki programlarınızın adı , yazar ise kitaplarınız , youtuber ise yüksek abone sayısı ve izlenme sayılarına ulaşmanız gerekiyor , ardından üstte bahsettiğimiz gibi ajanslardan destek alarak veya ücretsiz şekilde kendinizin başvuru yapabileceği bir linki yorumdan isteyen kişilere InstaRehber olarak mail gönderebiliriz. İsteyen kişiler altta yorum kısmından link istediklerini belirttikleri taktirde ortalama 24 saat içinde mail ile gönderilecektir. 

 • özcan
  5 gün önce

  mavi tık için forum alabilirmiyim lütfen

  3
 • Hüseyin
  2 hafta önce

  Link istiyorum

  2
 • dorukhan
  1 ay önce

  mavi tık için forum alabilirmiyim lütfen

  11
  • admin
   1 ay önce

   Mail Gönderildi.

   9
 • tolga
  1 ay önce

  merhaba forum linkini alabilir miyim
  tesekkurler

  10
  • admin
   1 ay önce

   Mail Gönderildi.

   12
 • Bilal
  1 ay önce

  merhaba mumkunse forumun linkini bana gondere bilirmisiniz?

  14
  • admin
   1 ay önce

   Mail Gönderildi.

   13
 • Oğuzhan köş
  2 ay önce

  Merhabalar Instagram mavi tik için link istiyoruz yazınızda belirtmişsiniz. Bizede yollarmısınız.

  20
  • admin
   1 ay önce

   Mail Gönderildi.

   11