arama

Instagram Hesap Ekleme Sorunu

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin

Instagram Hesap Ekleme Sorunu

İnstagramın eski kullanıcıları birden fazla hesabını kullanmak ile ilgili ciddi sorunlar yaşamaktaydılar. 2012 yılında instagram Facebook tarafından satın alındıktan sonra bir anda yaygınlaştı. Kişisel hesapların dışında birçok ticari hesap da aktif olarak kullanılmaya başlandı. Bu süreçten sonra instagram hesap ekleme sorunu ile çok sık karşılaşmaya başladık. Ancak öncesinde bu konu ile ilgili daha büyük problemler vardı. Çünkü instagram app içerisinde sadece ek hesap açılabiliyordu. Kullanıcılar ikinci bir instagram hesabı eklemek için ya üçüncü parti intagram uygulamaları kullanıyordu ya da mobilden farklı bir tarayıcıdan ikinci hesaplarını açmaktaydılar. Ancak instagram yapılan son güncellemeleri ile instagram hesap ekleme sorunu büyük ölçüde aşılmış görünüyor. Şu an orijinal uygulama ile beşe kadar hesap ekleyebiliyorsunuz.

Instagram hesap ekleme sorunu ve çözümü

Eğer instagram hesap ekleme sorunu instagram orijinal uygulaması ile yaşanıyorsa bunun için yapmanız gereken birkaç şey vardır. Bu çözümleri uyguladığınız takdirde sorun yüksek olasılıkla çözülmüş olacaktır.

  • Öncelikle uygulamanın orijinal olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Ve mümkün olduğu kadar üçüncü parti uygulamalardan uzak durmalısınız. Çünkü bu hesabınızın çalınmasına ve sizden habersiz kullanılmasına neden olacağı için ciddi sorunlar yaşayacaksınız.
  • İndirdiğiniz uygulamanın ister instagram ios ister instagram android uygulaması olsun güncel sürümünü yüklediğinizden emin olmalısınız. Aksi takdirde instagram hesap ekleme sorunu ve diğer instagram hataları ile sık sık karşılaşacaksınız. Bunun için tüm güncellemeleri zamanında yapmalısınız.
  • Ancak güncellemelerde sorun yok ve hala instagram ekleme sorunu ile karşılaşıyorsanız muhtemelen cihazınızın sistemsel problemleri söz konusudur. Ya instagramı güncelleyecek bir yeterlilikte değildir ya da yazılımsal bir sorunu vardır. Bundan emin olmak için farklı cihazdan girmeyi deneyebilirsiniz.
  • Son olarak giriş yaptığınız kullanıcı ve şifresinden emin olmak zorundasınız. Aksi durumda hiçbir şekilde giriş yapamayacaksınız ve sürekli instagram hesap ekleme hatası alacaksınız.

Eğer yukarıdaki adımlar eksiksiz izlenirse bu hatayı almayacaksınız. Çünkü instagram kullanıcılarının memnuniyetine çok fazla önem verir. Bu sebepten dolayı ardı ardına bu hatayı almak mümkün değildir. Yalnızca tüm instagram hataları için geçerli olan ağ bağlantısı sorunları ile ilgili olabilir ki bu da tüm online kullanılan uygulamalarda sorun olarak adlandırılabilir. Bu yazımızda instagram hesap ekleme hatası anlatılmıştır. Bununla ilgili farklı sorunlar incelenebilir. Çünkü hesap ekleme hatası uygulamanın senkronizasyonu ile ilgilidir.