arama

Instagram Hesabıma Giriş Yapamıyorum Ne Yapmalıyım?

Instagram hesabıma giriş yapamıyorum 2018 yılında en fazla karşılaşılan sorunların başında gelmektedir. Birçok kullanıcı sık sık bu hatayı almaktadır. Bu hatanın farklı sebepleri olmakla birlikte burada neden olacağı sorunları ve çözümlerini açıklayarak anlatacağız.
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • admin

Instagram hesabıma giriş yapamıyorum ne yapmalıyım?

Hata verme nedenlerine geçmeden önce kontrol etmeniz gereken bazı durumlar mevcuttur. Bu hatayı alan kişilerin büyük çoğunluğunun hatayı alma nedeni ağ bağlantı problemidir. Kullandığınız internet bağlantısını kontrol etmeli gerekirse modeminizi veya mobil cihazınızı sıfırlamalısınız. Şimdi intagram hesabıma giriş yapamıyorum sorusunun cevabını farklı nedenleri ile beraber açıklayalım.

500 Internal Server Error hatası

Eğer instagram giriş problemi yaşıyor ve 500 internal server error hatası alıyorsanız bunun için yapabileceğiniz bir şey yok. Çünkü bu instagramın kendisi ile ilgilidir. Bir süre beklemeli ve tekrar denemelisiniz.

Instagram Bu e-posta adresi veya kullanıcı adı bir kullanıcı hesabıyla ilişkili değil uyarısı

Mail adresinizi ya da kullanıcı adınızı doğru yazdığnızdan emin olmalısınız. Aksi durumda hiçbir şekilde giriş yapmanız mümkün değil.  diyen kullanıcıların

Instagram hesabım kapatıldı giriş yapamıyorum

Eğer hesabınızı sildi iseniz veya instagram tarafından silindi ise bu konuda da yapabileceğiniz bir şey yok. Aynı mail ile aynı kullanıcı adını kullanmamanız koşulu ile tekrar yeni bir hesap oluşturabilirsiniz. Instagram topluluk kuralları dikkatlice okunmalıdır. Herhangi bir ihlal durumunda hesabınız geri dönülmemek üzere kapatılabilir.

Instagram hesabıma giriş yapamıyorum şifremi unuttum

Eğer instagrama giriş yapamadınız ve “şifremi unuttum” dediniz ancak mailinize giriş yapmak için bir şifre yenileme linki gelmedi ise şunları denemelisiniz. Öncelikle spam kutunuza bakınız. Yine şifre yenileme bağlantısı gelmedi ise spam filtrenizi kaldırınız. Mail sayfanızda “tanıtım” ve “sosyal medya” kısmında düşmüş olma ihtimali de çok yüksek olduğu için oraları da kontrol etmelisiniz. Her halükarda yine şifre gelmedi ise mail sağlayıcınız ile iletişime geçmelisiniz. Ancak doğru maili yazdığınızdan emin olmalısınız. Mail adresinizi ya da kullanıcı adınızı doğru yazdığnızdan emin olmalısınız. Aksi durumda hiçbir şekilde giriş yapmanız mümkün değil.
Tüm her şeyi denedim ancak yine de intagram hesabıma giriş yapamıyorum

Bu durumda yapmanız gereken tek bir şey kalıyor. İnstagram hesabınız ile ilişkili facebook hesabınız ile giriş yapmayı denemelisiniz. Eğer instagram topluluk kurallarını ihlal etmedi ve hesabınız kapatılmadı ise intagram hesabıma giriş yapamıyorum probleminiz çözülmüş olacaktır.

 • Asii
  2 hafta önce

  İnstagram Hesabıma başka biri tarafından giriş yapılmaya çalışılmış şimdi şifrem le İnstagrama girmeye çalıştığımda kimlik doğrulaması için g mail ve tlf numarasından onay istiyor ama ben tlf numaram artık kapalı olduğu ve g mailime ulaşamadığım için doğrula yanıyorum ve hesabım orda açık olduğu halde ulaşamıyorum lütfen yardım edin

  2
  yorum beğen