arama

Hakkımızda

InstaRehber nedir?

Mark Zuckerberk tarafından 2012 yılında satın alınan instagram takipçi sayısı olarak 30 milyon düzeylerindeydi. Sadece IOS üzerinden faaliyetini yürüten firmanın Android için resmi bir uygulaması dahi yoktu. Bu tarihten sonra kısa bir süre içerisinde sektörde büyük çıkış yapmayı başarabildi ve şu an 700 milyon aktif takipçisi bulunmaktadır. Instragram giriş panelinden tutun da kullanılan tüm fonksiyonlarına kadar eğitim seviyesi en düşük insanın dahi kullanılabileceği şekilde dizayn edilmiştir. Tüm bunlar göz alındığında 2017 yılının ilk çeyreğinde özellikle hikaye özelliğini de kullanması ile birlikte 100 milyonun üzerinde yeni kullanıcıyı bünyesine katmıştır.

InstaRehber’de neler var?

Facebook sosyal medya aracının kurumsal olarak bünyesinde faaliyetlerini sürdüren insragram bir çok özelliği sosyal panellerinde barındırmaktadır. Biz de instarehber.com olarak instagram takipçi isteklerini göz önünde bulundurarak bu platformun tüm özelliklerini ele alacağız. Instagram indir, instagram beğeni, instagram silme, instagram takipçi satın al, instagram kapatma, instagram dondurma, instagram takipçi hilesi gibi en basitten en zora kadar tüm yönlerini ele alacağız. Yani instagram açma konusundan tutunda instagram hesap silme konusuna kadar her şeyi ayrı ayrı ele alacağız.
Instagram “Üzgünüz isteğinizle ilgili bir sorun oluştu” hatası , instagram mavi tık alma, instagram doğrulanmış profil nasıl yapılır, instagram son görülme nasıl kapatılır, instagram toplu takipten çıkma nasıl yapılır gibi bir çok konu kullanıcılar tarafından merak konusudur. Bu konular teknik bilginin yanında sistematik açıklamalar da istemektedir. Instagram kullanıcıları tarafından sıklıkla araştırılan bu konular çoğu zaman cevapsız kalmaktadır. Ya ulaştığımız yazılar yeteriz bilgi içerir ya da açıklama kısmında ciddi bir karmaşa mevcuttur. Tüm bu karmaşayı ortadan kaldırmak amacı ile instarehber.com faaliyete geçmiştir.

InstaRehber’i nasıl kullanacağım?

Instagram kullanıcıları için bir rehber niteliği taşıyan bu platformun kullanımı gayet basit. Sisteme giriş yaptığınız zaman ana sayfada son yayınlanan yazılar ve popüler yazılar ile karşılaşacaksınız. Buradan instagrama dair merak ettiğiniz tüm her şeyi okuyabilirsiniz. Ayrıca sayfanın en altında bulunan sosyal medya linkleri ile de tüm platformlardan bizi takip edip yeni yazılarımızdan haberdar olabilirsiniz. Bunun dışında instagram beğeni önceleyen bir firma olduğu i.in her ne kadar basit bir kullanım da sunmuş olursa olsun bazen karmaşık problemler ile karşılaşabilirsiniz. Eğer sayfamızda bunlara dair çözümler bulamazsanız “Bize ulaşın” kısmından tüm sorularınızı iletebilirsiniz. Tüm bunların dışında yazılarımızdan anlık faydalanmak istiyorsanız gönderilere yorum yapmayı unutmayın.